6 sposobów na dbanie o podłogi laminowane Premium Floor

  1. Regularne odkurzanie lub zamiatanie paneli pozwoli usunąć z nich zanieczyszczenia, kurz, piasek i inne drobne cząstki, które mogą powodować zarysowania podczas chodzenia po podłodze.
  2. Do czyszczenia paneli laminowanych zazwyczaj wystarcza przecieranie powierzchni wilgotną, dobrze wyciśniętą szmatką lub mopem. Można także użyć specjalnych środków do czyszczenia paneli laminowanych, dostępnych w naszym sklepie internetowym https://podlogi24.net.
  3. Należy unikać stosowania substancji agresywnych, takich jak silne środki chemiczne, rozpuszczalniki, czy produkty do polerowania, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię paneli laminowanych.
  4. W przypadku plam, takich jak kawa, wino, sok czy inne substancje, należy je jak najszybciej usunąć za pomocą wilgotnej szmatki.
  5. W celu ochrony paneli przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania spowodowane przesuwaniem mebli czy innych przedmiotów, można stosować specjalne podkładki lub filce pod nóżki mebli oraz unikać przesuwania ciężkich przedmiotów po powierzchni paneli.
  6. Mimo że panele laminowane Premium Floor Ultra+ są wodoodporne, należy unikać zalewania wodą, szczególnie na dłuższy czas, ponieważ nadmierna wilgoć może potencjalnie uszkodzić paneli. W przypadku wycieku wody lub innych płynów, należy je jak najszybciej usunąć i osuszyć powierzchnię paneli.

Powinniśmy się także zapoznać z instrukcją obsługi i czyszczenia paneli laminowanych Premium Floor Ultra+, która jest dostarczana przez producenta. Należy przestrzegać instrukcji pielęgnacji paneli podłogowych, abyśmy mogli się cieszyć wysoką jakością paneli przez wiele lat.

Zakup paneli laminowanych Premium Floor z kolekcji Ultra+

Jako sklep internetowy funkcjonujący na rynku już wiele lat, mamy w ofercie między innymi takie produkty jak: panele winylowe, panele laminowane, podłogi drewniane od najbardziej rozpoznawalnych i wartościowych firm na rynku takich jak: Barlinek, Premium Floor, Quick-Step, Pergo, Weninger oraz wielu innych firm. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej https://podlogi24.net.

Przypominamy o aktualnej promocji na podłogi Premium Floor z kolekcji Ultra+, która obowiązuje od 1 kwietnia do 15 maja 2023 roku. Standardowa cena wynosi 107,95 zł/m2, do 15 maja macie możliwość zakupu podłóg z tej kolekcji za kwotę 99,95 zł/m2. Więcej informacji dotyczących promocji znajduje się na poniższej grafice.

  Prawidłowa pielęgnacja podłóg laminowanych od firmy Parador


sklep z podłogami