Firma Quick-Step działa na rynku już od ponad 25 lat i jest uważana za lidera w branży podłóg laminowanych. W poniższym artykule udowodnimy, dlaczego można zaufać tej firmie i dlaczego należy skorzystać z ich oferty.

Firma Quick-Step – 25 lat doświadczeń na rynku!

Lata doświadczeń na rynku europejskim: Quick-Step jest liderem w branży podłóg laminowanych od ponad 25 lat. Firma ta posiada szeroką wiedzę na temat projektowania, produkcji i dystrybucji podłóg laminowanych.

Innowacje w dziedzinie remontów i podłóg: Quick-Step jest znany z innowacyjnych rozwiązań, które stale udoskonala. Firma ta jest zobowiązana do opracowywania najnowszych technologii, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość i wygodę.

Promocje na najlepsze kolekcje: Od 17 kwietnia do 6 czerwca 2023 trwa promocja na kolekcje Largo oraz Majestic. Dzięki firmie Quick-Step możecie zakupić je w promocyjnej cenie już teraz! https://podlogi24.net/panele-panele-lam.-quick-step-majestic-dl.2m-o_c_1297_1.html – sprawdźcie koniecznie pełną ofertę sklepu. Nie są to jedyne promocje jakie posiadamy.

Wysoka jakość wykonania: Quick-Step stosuje najwyższej jakości materiały i surowce, aby zapewnić trwałość i odporność swoim produktom.

Szeroka i bogata oferta paneli podłogowych: Quick-Step oferuje szeroki wybór podłóg laminowanych, w tym różne kolory, wzory i style, dzięki czemu klienci mają wiele opcji do wyboru.

Prosty system montażu z systemem zatrzaskowym: Panele laminowane Quick-Step są łatwe do montażu dzięki systemowi zatrzaskowemu Uniclic, co umożliwia szybkie i łatwe łączenie paneli bez konieczności stosowania kleju. Możemy ja zamontować sami, bez potrzeby ściągania fachowca.

Dbanie o Ekologię – bądź eko!: Quick-Step dba o środowisko naturalne i podejmuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Firma ta stosuje recykling i odnawialne źródła energii w swoich procesach produkcyjnych.

Gwarancja nawet na 25 lat przy kupnie paneli w sprawdzonym sklepie internetowym: Quick-Step oferuje gwarancję nawet na 25 lat. Daje to klientom pewność, że produkt przez nich zakupiony będzie można zwrócić bez najmniejszego problemu.

  Jak dbać i czyścić panele laminowane Ultra+ od Premium Floor?sklep z podłogami